Триває будівництво насосної станції 1 підйому БСА, де збиратимуться  стоки, що надходять з Лівобережного та Новодарницького колекторів,  та подаватимуться на 1 блок Бортницької станції аерації. 

Будівництво насосної станції першого підйому БСА забезпечить безперебійну подачу стічних каналізаційних вод Києва на споруди 1 блоку Бортницької станції аерації. За рахунок встановлення сучасного насосного обладнання очікується підвищення енергетичної ефективності станції та покращення якості очистки стічних вод.

Станом на сьогодні вже виконано майже половину від запланованого об`єму робіт:

  • Завершено роботи з винесення існуючих інженерних мереж (каналізація, електропостачання, технологічні трубопроводи) з-під території забудови. 
  • Завершено влаштування п`яти технологічних стволів обвідних колекторів.
  • Влаштовано дощову каналізацію.
  • Зведено підземну частину насосної станції першого підйому. 
  • Прокладено обвідні самопливні колектори на п`яти ділянках.
  • Збудовано конструктивну частину чотирьох камер напірних трубопроводів.

Наразі виконуються роботи з будівництва конструктивної частини камер переключення двох обвідних колекторів, які будуть перехоплювати стоки та транспортувати їх на насосну станцію. Також виконується улаштування підземного конструктиву насосної станції першого підйому зі стінами та плитами перекриття. Проходять роботи з улаштування трьох ниток  напірних колекторів та двох ниток самопливних колекторів діаметром 2,4 м від насосної станції 1 підйому до камери №5. 

Завершення будівельно-монтажних робіт заплановано на грудень 2021 року.

Нагадаємо, що проєкт “Реконструкції споруд першої черги Бортницької станції аерації” здійснюється за рахунок бюджету міста Києва та державного фонду регіонального розвитку і не входить до загального проєкту реконструкції БСА, який реалізується завдяки фінансовій підтримці Японського агентства міжнародного співробітництва JICA.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *