В стінах КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення проєкту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2021 рік.

Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, захід було проведено в дистанційному режимі за допомогою програми Zoom.

В обговоренні тарифів взяли участь представники міської влади та НКРЕКП, головні спеціалісти підприємства та громадськість.

Під час відеоконференції начальник планово-економічного відділу КП «Черкасиводоканал» Олександр Шевченко детально розповів про найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів.

“Діючі тарифи не відшкодовують фактичних витрат нашого підприємства. Необхідність коригування тарифів зумовлена зростанням вартості електричної енергії, збільшенням витрат на оплату праці, збільшенням витрат на очистку стічних вод ПАТ «Азот», підвищенням вартості підкачки води КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» тощо.”

В цілому в проєкті постанови НКРЕКП схвалено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з рівнем зростання 12,6%, в т.ч.: холодна вода на 10,2% та на 15,7% водовідведення.

Схвалений та оприлюднений на офіційному вебсайті Комісії проєкт постанови НКРЕКП містить наступний рівень тарифів:

ПослугаДіючий тариф з 05.02.2020 рСхвалений тариф на 2021 р
Централізоване водопостачання  12,624 грн/м3 (з ПДВ)  13,908 грн/м3 (з ПДВ)
Централізоване водовідведення  10,104 грн/м3 (з ПДВ)  11,688 грн/м3 (з ПДВ)

Незважаючи на підвищення, навіть на такому рівні тарифи КП «Черкасиводоканал» залишатимуться одними з найнижчих в Україні.

Наразі підприємством очікується прийняття постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на 2021 рік.

Ознайомиться з протоколом відкритого обговорення можна ТУТ.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *