Працівники КП «Черкасиводоканал» в обідню перерву провели першу попереджувальну акцію на території водоканалу по захисту підприємства та проти звільнення директора Сергія Овчаренка. Захід відбувся за участі працівників підприємства, депутатів деяких політичних партій, федерації профспілок області і громадськості, та з дотримання запобіжних протиепідеміологічних заходів.

Працівники підприємства висловили свою думку щодо подій, які останнім часом розгортаються навколо підприємства та його керівника Сергія Овчаренка. Водопровідники не розуміють, чому декілька місяців тому міський голова Анатолій Бондаренко дякував колективу та його керівнику за професійну та якісну роботу, маючи на руках висновки аудиторів, а сьогодні лунають вже інші слова. Виникає питання, хто доводить до міського очільника викривлену та неправдиву інформацію про підприємство та його керівника, а головне – навіщо?

Черкаський водоканал одне з кращих підприємств у своїй галузі. Кожен працівник сумлінно та якісно виконує свою роботу, у тому числі директор Сергій Овчаренко, який понад 40 років свого життя присвятив підприємству, пройшовши шлях від машиніста до керівника. Кожен мешканець міста Черкаси відкривши свій кран має цілодобово якісну питну воду, яка відповідаю усім державним стандартам як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками. Під час масштабних поривів на каналізаційних колекторах, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт працюють і в день і в ночі, щоб ніхто не відчув незручності з водопостачанням.

Колектив КП «Черкасиводоканал» просить припинити тиск на підприємство, не вживати заходів щодо звільнення висококваліфікованого керівника, дати спокійно й надалі усім сумлінно виконувати свою роботу і не втягувати у політичні ігри.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *