Асоціація «Укрводоканалекологія» звернулася з відкритим листом до керівництва Черкас із проханням якомога скоріше об’єктивно розібратись у ситуації, яка склалась  із директором місцевого водоканалу Сергієм Овчаренком, і зробити все можливе для збереження колективу підприємства, повідомляють на сайті Телеканалу “Вікка”.

Нагадаємо, ідеться про ймовірне звільнення Сергія Володимировича. Раніше колектив КП написав звернення до президента і голови ОДА.

В Асоціації водопідприємств України вважають, що спроби відсторонити Овчаренка від роботи є суто політичним замовленням і можуть нести загрозу якісному питному водопостачанню міста.

«Сергій Овчаренко пройшов складну виробничу школу, понад 40 років присвятив нелегкій роботі на водоканалі міста Черкаси, здолавши шлях від майстра цеху водопостачання до директора. Завдяки високим фінансово-економічним показникам, капіталізації активів за рахунок залучення інвестицій КП «Черкасиводоканал» стало одним із кращих підприємств України. Колективом професіоналів було зроблено все, щоби КП «Черкасиводоканал» надавало послуги найвищої якості та за доступними цінами», – йдеться у зверненні.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *