Деякі представники міської влади уперто хочуть спаплюжити репутацію КП «Черкасиводоканал» та його керівника Сергія Овчаренка. Під час останньої сесії Черкаської міської ради, яка відбулася 25 лютого, депутат Нарек Казарян від політичної партії «Черкащани» знову про справи давно минулих днів, а саме – результати аудиторської перевірки.

Нагадаємо, що в минулому 2020 році Державною аудиторською службою України було проведено ревізію фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств і департаментів Черкаської міської ради та виявлено порушень на загальну суму 2,5 мільярди гривень!

Зокрема, в акті аудитора зазначено, що на КП «Черкасиводоканал» виявлено «порушень» на суму 144 млн. грн. Однак, в офіційній вимозі Держаудитслужби сума імовірних «порушень» на рівні 6 млн. грн. Але навіть з цим фахівці водоканалу категорично не згодні і тому сьогодні відстоюють свою позицію в судовому порядку. І лише суд може поставити остаточну крапку щодо дійсно наявних порушень чи їх відсутність.

Враховуючи вищевикладене, виникає питання, чому народного обранця, при виявлених у місті порушеннях на суму 2,5 мільярди гривень, цікавить лише водоканал.

Результати ревізії Держаудитслужби також розглядались комісією, яка була створена відповідно до розпорядження міського голови Анатолія Бондаренка. Членами комісії, до складу якої увійшли посадові особи виконавчих органів Черкаської міської ради, було визначено, що переважна більшість зауважень не мають законодавчих обґрунтувань! Однак, остаточну крапку буде поставлено після кінцевих судових рішень.

Щодо тих намальованих «порушень», які зазначені в акті ревізора, ми неодноразово писали на сайті підприємства спростування, кожне з яких підкріплене нормативними документами та актами.

КП «Черкасиводоканал» працює лише в правовому полі, і ми впевнені, що суд розвіє усі сумніви.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *