Кожну третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Щороку з цієї нагоди проводяться урочистості з нагородженням кращих спеціалістів. У зв’язку з введенням карантину та обмеженням на проведення масових заходів – святкування скасували.

Однак, працівники нашого підприємства все ж таки отримали свої відзнаки.

На території КП «Черкасиводоканал» директор підприємства Сергій Овчаренко привітав колектив з професійним святом та вручив найкращим почесні грамоти.

Для сучасних людей комунальні послуги давно стали настільки звичними, що ніхто особливо і не замислюється над кількістю зусиль, які докладаються для їх стабільності і яка величезна відповідальність лежить на плечах підприємств. Саме від вашої професійності, ініціативності, відповідальності та злагодженості залежить безперебійне та стабільне водопостачання та водовідведення нашого міста, – звернувся до колективу Сергій Овчаренко.

Наші працівники отримали почесні грамоти не тільки від підприємства, а й від Черкаської ОДА, Черкаської обласної ради, Черкаської міської ради та від Президії Черкаської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

Ще раз вітаємо кожного працівника комунальної сфери з професійним святом, висловлюємо повагу до нашої нелегкої праці та зичимо всім міцного здоров´я, творчої наснаги, миру, злагоди та щасливої особистої долі.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *