Високий рівень якості досліджень хіміко-аналітичної лабораторії стічної води КП «Черкасиводоканал» підтвердили на всеукраїнському рівні.

Щороку усі структурні підрозділи лабораторії «Черкасиводоканалу» проходять перевірку кваліфікації кожен за своїм напрямком. Цьогоріч першими випробування пройшли працівники хіміко-аналітичної лабораторії стічної води, організовані провайдером ПК ТОВ “Метролоджі сервіс”.

ТОВ «МЕТРОЛОДЖІ СЕРВІС» – це сучасна акредитована калібрувальна лабораторія з кваліфікованим технічним персоналом і еталонною базою, та відповідає стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025: 2005.

«Перед отриманням задачі для перевірки кваліфікації в лабораторії була проведена велика підготовча робота, а саме: перебудовані градуювальні графіки, перевірена якість реактивів, була зроблена перевірка сходимості задач внутрішньолабораторного контролю за тими показниками, які планувалось досліджувати», – розповідає про хід виконання перевірки інженер-лаборант КП «Черкасиводоканал» Валентина Жметко.

За результатами перевірки кваліфікації хіміко-аналітична лабораторія стічної води успішно справилася з усіма завданнями та отримала сертифікат Учасника, який підтверджує технічну компетентність. Серед 18 учасників з різних міст України працівники черкаського водоканалу увійшли в трійку кращих.

«Високі показники точності досліджень – це результат системної роботи, підтвердження високого професійного рівня наших працівників, які максимально ефективно використовують можливості нашого лабораторного обладнання»,–зауважила керівниця центральної лабораторії КП «Черкасиводоканал» Тетяна Проценко.

Незабаром ми отримаємо результати щорічної перевірки кваліфікації хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води за мікробіологічним та хімічними показниками, та впевненні, що результати також будуть на найвищому рівні.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *