Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко з нагоди свого ювілею висадив 30 сакур у сквері «Водограй» біля КП «Черкасиводоканал», та планує досаджувати по одному дереву щороку.

«З нагоди мого 30-річчя у нас виникла ідея посадити на моїй рідній Черкащині 30 сакур. Ми розглядали різні варіанти, серед яких Долина троянд та декілька міських парків. Найкраще підійшла локація водоканалу – це ідеальне місце з невеликою площею та з чудовим фонтаном, але найголовніше, я впевнений, що тут за ними будуть доглядати, адже це водоканал», – з посмішкою коментує ювіляр Олександр Скічко.

«Нам дуже приємно, що губернатор Черкаської області вибрав саме нашу локацію для висадження сакур. Це свідчення довіри обласної адміністрації до нашого підприємства. Ми, своєю чергою, задоволені, що наш сквер здобув ще одну родзинку, яка буде дарувати естетичне задоволення та милувати око черкащан», – переконаний директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Увесь колектив висловлює щиру подяку пану Олександру за ту красу, яку він подарував нашому місту у свій ювілей. Маємо надію, що сьогодні ми спільно започаткували чудову традицію і щороку будемо досаджувати ще по одному дереву.

Бажаємо вам, щоб солодкий та приємний аромат тридцяти сакур супроводжував вас усе життя, даруючи вдачу у всіх професійних та особистих починаннях! Щоб вас оточували лише щирі люди з помислами такими чистими як наша вода!

Вітаємо з Днем народження!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *