Щороку 28 квітня відзначається міжнародний День охорони праці. Головна ідея цього дня – збереження життя та здоров’я людини в процесі її трудової діяльності. Тож працівники КП «Черкасиводоканал», залучені до виконання робі підвищеної небезпеки, традиційно провели навчання з охорони праці та промислової безпеки.

До заходу долучилась начальниця відділу нагляду на виробництві, на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області Олена Свиридюк.

«Щороку ми розслідуємо нещасні випадки на виробництві на Черкащині. Всі вони переважно наслідок нехтування людей правил охорони праці та промислової безпеки. Тому для попередження подібних трагедій вкрай важливо проводити заходи з навчання та тренування людей», – зазначає Олена Свиридюк.

На тренувальному майданчику, що знаходиться на території підприємства, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт провели тренування з виконання газонебезпечних робіт в оглядових колодязях на інженерних мережах міста. Була перевірена забезпеченість засобами індивідуального захисту, наявність необхідного обладнання та організаційні навички. Інспектував працівників начальник охорони праці Олег Зеленько.

Під час заходу також провели перевірку практичних навичок – порятунок непритомного  з оглядового колодязя. Із завданням всі справились на відмінно.

Безпека понад усе – наш головний девіз!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *