На офіційному сайті Черкаської міської ради опублікований проект змін та доповнень до чинного Статуту КП «Черкасиводоканал», що суперечать законодавству та Конституції України. Працівники підприємства стурбовані такими намірами та вважають, що це продовження тиску як на керівника Сергія Овчаренка, так і на весь колектив.

Відповідно до запропонованих змін, керівник комунального підприємства позбавляється права самостійно приймати управлінські, кадрові та фінансові рішення. Департамент ЖКК буде на свій розсуд розпоряджатися коштами комунального підприємства, які сьогодні спрямовуються на зарплату, податки, модернізацію мереж та об’єктів.

Проект цього рішення став для комунальників неприємною несподіванкою. Оцінку йому уже дали юристи галузевої профспілки, які визнали його таким, що суперечить законодавству і Конституції України.

За дорученням колективу, профспілковий комітет КП «Черкасиводоканал» підготував та направив лист до секретаря Черкаської міської ради Юрія Тренкіна з проханням не допустити неправомірних дій направлених на дестабілізацію роботи підприємства критичної інфраструктури.

Детальніше читайте в листах від Черкаської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення та профспілкового комітету КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *