Працівники КП «Черкасиводоканал» відвідали сесію Черкаської міської ради із закликом до депутатів про підтримку петиції щодо передачі державних очисних споруд стічних вод в комунальну власність міста, які зараз знаходяться в оперативному управлінні ПрАТ «Азот».

В порядку денному цього питання не було, однак директору КП «Черкасиводоканал» Сергію Овчаренку дозволили виступити.

«Керівництво ПрАТ «Азот» використовує державні очисні споруди стічних вод як елемент шантажу до міської влади та усієї громади міста для розв’язання своїх фінансових проблем. Ми знаємо, що сьогодні Рада національної безпеки та оборони України запровадила повний пакет санкції до олігарха-власника ПрАТ «Азот» Дмитра Фірташа, про заборгованість «Азоту» перед «Черкасиобленерго» у розмірі майже 2 мільярди гривень. На додаток, 29 червня у першому читання був прийнятий законопроєкт про критичну інфраструктуру. Це означає, що усі ці об’єкти повинні бути в управлінні громади», –  наголосив Сергій Овчаренко.

Нагадаємо, що сьогодні продовжується судовий процес ПрАТ «Азот» проти КП «Черкасиводоканал». Приватне підприємство намагається змусити комунальне укласти договір в редакції, якою передбачаються штрафні санкції за високу концентрацію забруднюючих речовин в стічних водах. Прийняття судового рішення на користь ПрАТ «Азот» призведе до додаткового фінансового навантаження у розмірі близько 25 млн грн щомісяця, що своєю чергою, на власній кишені відчує кожен мешканець міста.

Колектив КП «Черкасиводоканал» підтримує передачу очисних споруд з державної в комунальну власність міста та має надію на розуміння і підтримку депутатів Черкаської міської ради.

Розгляд петиції запланований на наступну сесію з галузевих питань.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *