Судовий процес між ПрАТ «Азот» та КП «Черкасиводоканал» продовжується. На останньому засіданні суддя ухвалив клопотання адвокатів комунального підприємства щодо проведення інженерно-технічної експертизи державних очисних споруд стічних вод, які знаходяться в оперативному управлінні приватного підприємства.

Нагадаємо, Приватним акціонерним товариством «Азот» подано позов до суду, щоб змусити Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» укласти договір, в якому вказані гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин, значення яких у декілька разів нижче фактичних у стоках міста. За перевищення зазначених в угоді показників водоканалу будуть нараховані додаткові кошти у вигляді штрафів, суми яких сягатимуть сотні мільйонів гривень. Звертаємо увагу, що такі вимоги є необґрунтованими та надуманими. Мета – особисте збагачення певних осіб.

Для всебічного розгляду питання адвокати КП «Черкасиводоканл» подали клопотання щодо призначення інженерно-технічної експертизи, що зможе доказати не тільки безпідставність таких вимог ПрАТ «Азот», а й покаже дійсний стан державного майна, яким тимчасово користується приватне підприємство.

Рішення суду про доцільність проведення експертизи сильно занепокоїла керівництво ПрАТ «Азот». Щоб скасувати його, адвокати приватного підприємства подали скаргу до Північного апеляційного господарського суду, який ухвалив витребувати для ознайомлення матеріали справи у Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Чи буде розглядати апеляційний суд цю скаргу, чи ні, поки невідомо. В цій ситуації ясно одне – приватне підприємство категорично не хоче пускати будь-кого на об’єкт критичної інфраструктури, який, до речі, йому не належить.

Ця скарга та нещодавня показова екскурсія на очисні споруди для «обраних» – яскраве свідчення того, що «Азоту» є що приховувати. Приватне підприємство не збирається віддавати державні очисні споруди. Що й не дивно, адже цей об’єкт дає можливість шантажувати комунальне підприємство, «витягуючи» з мешканців міста щомісяця мільйони гривень.

Керівництво ПрАТ «Азот» робить усе можливе, щоб приховати реальний стан державних очисних споруд стічних вод як від депутатів, так і від громадськості в цілому.

1 reply
  1. Юлія
    Юлія says:

    Відстійники не працюють Очисні споруди,знаходяться в критичному стані Займаються показухою,фар.бують швидко труби і білять споруди

    Відповіcти

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *