На вимогу колективу КП «Черкасиводоканал» була проведена спільна нарада профспілкового комітету з керівниками структурних підрозділів та директором підприємства. Мета зустрічі – з перших вуст почути правдиву інформацію щодо ситуації з очисними спорудами стічних вод та, найголовніше, чи буде продовжено контракт з Сергієм Овчаренком.

«Питання передачі державних очисних споруд стічних вод в комунальну власність міста – це стратегічне питання, від якого залежить нормальне життя та екологічна безпека нашого обласного центру. Більшість депутатів розуміють важливість якнайскорішого прийняття такого рішення для ініціації процедури передачі об’єкта. Однак на сесії, під час якої розглядалось це питання, не всі народні обранці мали можливість бути присутніми та проголосувати, тому відповідне рішення не прийняли. За моєю інформацією питання остаточно не закрите», – прокоментував директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Очисні споруди будувались як об’єднані для прийняття стічних вод від міста та Хімкомбінату (нині ПрАТ «Азот») у співвідношенні 70 на 30 відсотків. У 2002 році під час приватизації хімічного гіганта вони були передані в оперативне управління приватному підприємству, але залишились державною власністю. Питання про передачу очисних споруд на баланс міста порушувалось неодноразово, але, на жаль, й досі залишається не розв’язаним. Чи вистачить політичної волі та голосів цього разу – час покаже.

Працівники «Черкасиводоканалу» переконані, що такий об’єкт критичної інфраструктури як очисні споруди стічних вод повинен належати громаді міста.

Однак це не єдине питання, яке хвилює колектив комунального підприємства. В кінці 2021 року закінчується термін дії контракту директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка. Чи буде він продовжений, поки невідомо. Але всі розуміють, що у разі зміни керівника на іншу людину, яка далека від водопровідно-каналізаційної галузі, наслідки можуть буди непередбачувані. Тому кожен працівник буде підтримувати продовження контракту з Сергієм Володимировичем, адже ця людина є висококваліфікованим спеціалістом, яким пройшов шлях від майстра до керівника та знає як забезпечити містян якісними послугами.

По завершенню наради було прийнято рішення: керівникам структурних підрозділів та головам цехкомів надати працівникам інформацію, отриману під час наради, про ситуацію з очисними спорудами стічних вод, про фінансово-господарський стан підприємства та продовження дії контракту з директором Сергієм Овчаренком. У разі ініціативи колективу отримати додаткову та повну інформацію з перших вуст щодо вищезазначених питань – провести загальні збори та заслухати Сергія Володимировича.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *