З нагоди 107-річчя КП «Черкасиводоканал» відкрило свої двері для усіх містян. Для гостей підприємства працювали різні локації, де можна було ознайомитись з методами пошуку прихованих поривів на мережах, з лабораторними дослідженнями якості питної води, оглянути спецтехніку і зробити фото сидячи в кабіні водія та багато іншого.

Черкаський водоканал має довгу історію. Понад 100 років підприємство зростало разом з містом: від кількох свердловин до 60 тисяч метрів кубічних якісної питної води на добу, від перших 10 км трубопроводів до 470 км водопровідних та 280 км каналізаційних мереж. Сьогодні черкаський водоканал один з кращих в Україні, що підтверджується чисельними нагородами, але найголовніше – це колектив. Загалом на підприємстві працює понад 600 працівників різних професій. Кожен з них, без винятку, кращий у своїй справі. Завдяки їхній сумлінній праці ми маємо безперебійні якісні послуги з постачання питної води та водовідведення.

Свої вміння продемонстрували працівники автотранспортного цеху, які влаштували показове шоу своїх можливостей. Водій крану автомобільного переніс відро наповнене водою та поставив його в інше відро не розливши ні краплинки. Водій екскаватора збудував дерев’яну пірамідку. Точність виконання вразила усіх.

Для наймолодших підготували неймовірне шоу мильних бульбашок, яке не залишило байдужими навіть дорослих.

Привітати колектив приїхав заступник міського голови Павло Валенчук: «Від імені міського голови Анатолія Бондаренка та виконавчого комітету вітаю колектив КП “Черкасиводоканал” з черговою річницею підприємства. Завдяки вам жителі Черкас мають змогу цілодобово отримувати якісну питну воду та водовідведення. Ваша праця часто непомітна, але вкрай важлива для життєдіяльності міста Черкаси. Бажаю вам міцного здоров’я, задоволення від роботи, а водоканалу – процвітання та подальшого розвитку».

Пан Павло відзначив працівників за сумлінну працю Подяками міського голови.

«Для популяризації професії водопровідника та для поінформованості населення про нашу діяльність плануємо проводити подібні заходи щороку. Це буде хороший приклад діалогу підприємства зі споживачами послуг водопостачання та водовідведення. Хочеться подякувати усім учасникам, містянам, депутатам Черкаської міської ради, нашим ветеранам-комунальникам, які взяли активну участь у нашому заході з нагоди 107-річчя підприємства – день відкритих дверей», – зазначив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Колектив підприємства висловлюємо щиру подяку депутатам з політичної партії «Слуга народу», які відвідали підприємство в повному складі, особливо Араіку Мкртчяну за організації лотереї серед працівників з цінними подарунками.

«Сьогодні нашому комунальному підприємству «Черкасиводоканал» 107 років. Я разом з колегами з партії «Слуга народу» приїхав привітати колектив і не з пустими руками – 134 подарунки. Це підприємство життєво важливе, яке забезпечує нас питною водою і ми пишаємось, що воно одне з кращих», – прокоментував депутат Черкаської міської ради Араік Мкртчян.

Такий сюрприз назавжди залишить приємні спогади про цей день та про небайдужість міських обранців до тяжкої роботи водопровідників.

Зростаємо разом з вами!

1 reply
 1. Микола Білоус
  Микола Білоус says:

  Вітаю колектив Черкаського міськводоканалу зі славним ювілеєм ! Бажаю всім доброго здоров’я,чистої води з достатнім тиском на п’ятих поверхах та мінімуму поривів на мережах. Я радий що вклав і свою цеглинку в розбудову Водоканалу, працюючи майстром насосної станції “Соснівка.24 квартал” цеху водопостачання з 1979 до 1993 року ,начальником якого був М. Шевченко, а механіком Сергій Овчаренко. Кожного дня і в дощ,і в сніг я пішки долав відстань від пожежного училища і до насосної станції, де працював на сухому пайку з дому, а увечері назад. Я вважаю-це був справжній трудовий подвиг. З пошаною до всіх Микола Іванович Білоус.
  м.Сакраменто. Каліфорнія. США.
  До речі-я написав 7 книжок про чудову Черкаську природу та її людей, навіть про насосну. Деякі з них є в Черкаських бібліотеках, а дві і зараз продаються в Київському магазині “Є”.

  Відповіcти

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *