П’ятий рік поспіль у Полтаві комунальники обирають кращого з кращих серед працівників водопровідно-каналізаційних господарств України. Конкурс «Кращий за професією» відбувся на базі КП ПОР «Полтававодоканал» за ініціативи Асоціації «Питна вода України». Його мета – підняття іміджу робітничих професій, мотивація до вдосконалення своєї майстерності та надання можливості кожному учаснику показати максимальний обсяг теоретичних знань, всебічну практичну підготовку та професійну майстерність.

Цьогоріч випробувати свої вміння вирішили працівники семи водоканалів, серед яких КП ПОР «Полтававодоканал», КП «Черкасиводоканал», КП «Кременчукводоканал», КП Сумської міської ради «Міськводоканал», КП «Кривбасводоканал», МКП «Водоканал» Херсонської міської ради та ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Загалом взяли участь 130 учасників, які змагалися в таких номінаціях:

     – бухгалтер;  

     – контролер служби обліку;

     – слюсар з ремонту водопровідних мереж; 

     – слюсар з ремонту каналізаційних мереж;

     – електромонтер;

     – електрогазозварник;

     – машиніст екскаватора;

     – машиніст крана автомобільного.

У кожного були свої завдання, які під силу лише справжнім професіоналам. Бухгалтера та контролери продемонстрували свої теоретичні знання Законів України, норм та правил. Слюсаря з ремонту водопровідних та каналізаційних мереж здійснювали підключення трубопроводів та усували затори. Електромонтери здійснювали підключення відповідно до заготовлених схем, а електрогазозварники продемонстрували свої вміння на зварювальному обладнанні.

Серед всіх категорій, мабуть, найвидовищніші змагання були у машиністів автомобільних кранів та екскаваторів. Справжні віртуози своєї справи влаштували неймовірне шоу спецтехніки. Вони виконали завдання найвищого рівня складності, що потребує високої фахової підготовки. Маніпулювання вантажем, завдання на точність рухів і переміщення вантажу демонстрували машиністи кранів автомобільних. Водночас на іншій локації водії екскаваторів шукали ложкою, прикріпленою до ковша, невеличку металеву кульку у коробці з піском та переносили її в іншу маленьку коробочку, потім зіграли у баскетбол та зубом ковша розбивали яйця. Від такої точності виконання поставлених завдань перехоплювало дух.

Конкурс «Кращий за професії» дав можливість не тільки визначити рівень майстерності та професіоналізму, а й поспілкуватися з колегами з різних водоканалів та обмінятися безцінним досвідом. Працівники КП «Черкасиводоканал» планують й надалі брати участь у цьому конкурсі для самовдосконалення та покращення надання послуг з водопостачання та водовідведення мешканцям міста Черкаси.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *