20 жовтня 2021 року пішла із життя чудова людина, яку знали, цінували і поважали – Руденко Григорій Іванович.

Пан Григорій народився 1 січня 1950 року у с. Тіньки Чигиринського району Черкаської області. У 1972 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю інженер-будівельник.

Розпочав свою трудову діяльність техніком-будівельником радгоспу “Рожнятівський” Івано-Франківської обл. У 1974-1980 роках працював головним інженером Івано-Франківського обкому комсомолу.

У 1980 році призначений начальником виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Івано-Франківськ.

У 1986 році призначений завідуючим відділом комунального господарства міськвиконкому м. Черкаси. У листопаді 1989 року прийнятий на посаду начальника метрологічної лабораторії Черкаського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства. Працював на посадах начальника виробничо-технічного відділу, заступника начальника підприємства, а в травні 1998 року переведений на посаду головного інженера підприємства, де і пропрацював до 2015 року.  Головний інженер, за статусом, друга особа на підприємстві і тому йому завжди доводилось ділити з директором усі труднощі, які виникають на виробництві, не говорячи вже про ті випадки, коли ведуться аварійні роботи. Григорій Іванович був високоосвіченим спеціалістом, старанним і пунктуальним керівником.

Вийшовши на заслужений відпочинок перейшов на посаду техніка з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства і до останнього дня продовжував працювати на благо підприємства.

За численні трудові успіхи і високу професійну діяльність неодноразово нагороджувався обласною і міською адміністраціями Почесними грамотами, Подяками. Нагороджений нагрудним знаком “Почесний працівник ЖКГ України”, дипломом Лауреата премії галузевої профспілки.

Висока професійна майстерність Григорія Івановича, його життєва мудрість, організаційний талант назавжди залишаться у  пам ‘яті  працівників Водоканалу.

Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним та близьким.

Він назавжди залишиться в наших серцях. Вічна йому пам’ять.

2 Відгук
  1. Татьяна
    Татьяна says:

    Слава Господу нашему за умных и талантливых людей! Пусть добрый и милосердный наш Господь утешит близких и родных Григория Ивановича.

    Відповіcти

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *