Нещодавно директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко отримав лист-повідомлення від міського голови Анатолія Бондаренка про закінчення терміну дії контракту.

Керуючись чинним законодавством, керівник комунального підприємства подав заяву на продовження терміну дії контракту до 31.12.2022 року.

Нагадаємо, що Сергій Володимирович працює на черкаському водоканалі 43 роки, пройшовши шлях від майстра до керівника підприємства.

Під його керівництвом на підприємстві була проведена масштабна модернізація виробничих потужностей, в результаті – маємо одні з найнижчих тарифів в Україні на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Питна вода подається містянам в цілодобовому режимі та має високу якість, що відповідає усім державним санітарним правилам і нормам. Підприємство продовжує щодня вдосконалюватись та впроваджувати новітні технології для покращення якості послуг.

Сергій Володимирович має безліч відзнак за свою сумлінну працю: Лауреат премії галузевої профспілки, Почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань», Почесна відзнака МНС України, знак «Топ-менеджер житлово-комунального господарства України», Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Подяка від Прем’єр-міністра України, медаль За сумлінну працю та багато інших Почесних грамот та нагород.

Колектив КП «Черкасиводоканал» висловлює свою підтримку Сергію Овчаренку та має надію на продовження терміну дії його контракту.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *