В рамках Тижня сталої енергії до КП «Черкасиводоканал» завітали студенти Черкаського державного технологічного університету для ознайомлення з енергоощадними технологіями, що впроваджені на об’єктах підприємства. Майбутні фахівці електроенергетики змогли відвідати Дніпровську водоочисну станцію та Головну каналізаційну насосну станцію №2.

Всі насосні станції водопостачання та водовідведення модернізовані «Черкасиводоканалом» за кошти Черкаської міської ради та за кредитні кошти World The Bank. Встановлення сучасних та потужних насосних агрегатів дало колосальний ефект енергоощадження. На відміну від інших водоканалів, в яких частка електроенергії в тарифі може сягати 40%, в Черкасах – це лише 9%.

Також студентів ознайомили з історією розвитку централізованого водопостачання та водовідведення, розповіли про сучасну структуру підприємства та технологію водопідготовки, пояснили важливість не тільки енергоощадження, а й раціонального використання такого цінного ресурсу як вода.

Нагадаємо, що з 15 березня 2012 року м. Черкаси є підписантом Угоди Мерів, яка передбачає скорочення споживання енергії та власних викидів СО2, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

В рамках Угоди, кожне місто щороку проводить Тиждень сталої енергії.

Мета – підвищення поінформованості місцевих громад стосовно сучасних способів ощадного і ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлювальних джерел енергії, в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Відвідування об’єктів КП «Черкасиводоканал» було проведено з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів.

Споживай розумно природні ресурси – збережи планету!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *