Директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко спільно з працівниками підприємства посадили на території водопарку понад 100 різноманітних саджанців, серед яких клен, червоний дуб, липа, ялівець, туя, спірея та багато іншого. Таким чином водопровідники долучилися до глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», мета якого привернути увагу до глобального потепління та відновлення екосистеми планети.

«Наше підприємство забезпечує мешканців міста Черкаси найціннішою рідиною – якісною питною водою. Ми постійно долучаємо до різних екологічних флешмобів, челенджів та таких проєктів як «Озеленення планети». Всі вони спрямовані на формування екосвідомості у населення задля збереження довкілля, біорозмаїття, чистого повітря та раціонального використання й бережливого ставлення до водних ресурсів», – коментує директор Сергій Овчаренко.

Загалом посаджено 124 саджанці, які стануть окрасою території підприємства.

Відновлюємо екосистему планети! Об’єднуємо людей!

Співогранізатор Greening of the planet у Черкаській області Щербініна Наталя, ініціатор акції Аня Крисюк та Sergey Gaydaychuk. Організатор Озеленення України, за підтримки Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України

#озелененняУкраїни#озелененняпланети#greeningplanet#greeningtheplanet#озелененняукраїничеркащина

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *