КП «Черкасиводоканал» потужне підприємство, яке надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Його стабільну роботу забезпечує колектив чисельністю майже 700 працівників, від яких залежить життєдіяльність нашого міста.

Закінчення терміну дії контракту діючого директора Сергія Овчаренка неабияк схвилювало колектив підприємства, адже кожен працівник, кожен структурний підрозділ та керівництво діють як єдиний механізм, що дозволяє надавати населенню якісні та безперебійні послуги.

Під керівництвом Сергія Володимировича на підприємстві була проведена масштабна модернізація виробничих потужностей, в результаті – маємо одні з найнижчих тарифів в Україні на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Питна вода подається містянам в цілодобовому режимі та має високу якість, що відповідає усім державним санітарним правилам і нормам. Підприємство продовжує щодня вдосконалюватись та впроваджувати новітні технології для покращення якості послуг.

Сергій Володимирович має безліч відзнак за свою сумлінну працю: Лауреат премії галузевої профспілки, Почесне звання «Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань», Почесна відзнака МНС України, знак «Топ-менеджер житлово-комунального господарства України», Почесна грамота Кабінету Міністрів України, Подяка від Прем’єр-міністра України, медаль За сумлінну працю та багато інших Почесних грамот та нагород.

Наразі водопровідники, які в цілодобовому режимі працюють для міста, не бачать іншої кандидатури на посаду керівника, окрім як Сергія Володимировича, який пропрацював на підприємстві 43 роки, пройшовши шлях від майстра до директора.

Щоб висловити свою чітку позицію, працівники «Черкасиводоканалу» 10 листопада завітали до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням врахувати їхню думку та продовжити термін дії контракту з Сергієм Овчаренком. Під час зустрічі було передано звернення колективу з підписами працівників усіх структурних підрозділів. Своєю чергою, Анатолій Васильович пообіцяв прийняти виважене рішення.

Впевнені, що голос водопровідників буде почутий!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *