Працівники КП «Черкасиводоканал» отримали Подяку за участь у міжнародній екологічній акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу» в рамках проєкту «Greening of the planet». Загалом руками комунальників було висаджено 150 різних саджанців, серед яких червоний дуб, липа, клен, спірея, ялівець та багато інших видів дерев та кущів.

Усі ці рослини стануть прикрасою території підприємства, де працівники будуть за ними доглядати, адже як каже директор підприємства Сергій Овчаренко: «Довкілля, як дитина, потребує щоденної нашої уваги та турботи».

Колектив КП «Черкасиводоканал» щиро дякує Наталії Щербініній за її ініціативу та за можливість стати частинкою такої потужної та важливою екохвилі, що об’єднує людей.

Співогранізатор Greening of the planet у Черкаській області Щербініна Наталя, ініціатор акції Аня Крисюк та Sergey Gaydaychuk. Організатор Озеленення України, за підтримки Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України

Відновлюємо екосистему планети! Об’єднуємо людей!

#озелененняУкраїни#озелененняпланети#greeningplanet#greeningtheplanet#озелененняукраїничеркащина

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *