На сайті Черкаської міської ради створено петицію на підтримку продовження дії контракту директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» Овчаренка Сергія Володимировича.

Авторка петиції Наталія Фоміна пише:

«В грудні цього року закінчується черговий контракт директора КП «Черкасиводоканал» Овчаренка С.В.
Керівником підприємства подано міському голові заяву на продовження контракту на наступний термін.
До закінчення дії контракту залишається трохи більше місяця. На даний час працівники КП «Черкасиводоканал» звернулися до міського голови з колективним зверненням на підтримку свого директора.
Зважаючи на надзвичайну соціальну життєво необхідну вагу підприємства, як основного елемента критичної інфраструктури міста Черкаси, звертаємось до влади міста з вимогою продовжити контракт з діючим директором Овчаренком Сергієм Володимировичем.
Вважаємо, що очолювати таке підприємство має досвідчений фахівець, яким і є Овчаренко С.В.
Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» і його директор уже багато років очолюють галузеві та державні рейтинги, займають призові місця серед підприємств галузі та профільних підприємств.
Вважаємо, що кулуарні ігри навколо передачі контролю над КП «Черкасиводоканал» приватним структурам, або їх представникам є злочинні і небезпечні, так як можуть призвести не тільки до погіршення якості у наданні послуг, а й виникнення надзвичайних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення м. Черкаси.»

Колектив КП «Черкасиводоканал» підтримує петицію та просить це зробити й інших.

Підтримайте петицію ТУТ

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *