В цьому році закінчився термін дії нормативів питного водопостачання для населення міста Черкаси, затверджені Рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради №142 від 05.02.2019 р. Нормативи питного водопостачання використовуються для визначення обсягів постачання питної води у разі відсутності, або тимчасової несправності лічильників.

Згідно з Постановою КМУ від 25 серпня 2004 року №1107 (зі змінами) «Про затвердження порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», перегляд нормативів питного водопостачання здійснюється один раз на три роки.

На замовлення КП «Черкасиводоканал» Державним підприємством «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» розроблено нормативи питного водопостачання для населення міста Черкаси на 2022-2024 роки.

Нормативи направлено на розгляд в Черкаську міську раду.

Норми для населення

Примітка

Для мешканців гуртожитків з централізованим водопостачанням і водовідведенням, які користуються ваннами, в тому числі сидячими, або душовими кабінами, з водонагрівачами різних типів, застосовуються норми водоспоживання, аналогічні нормам багатоквартирних будинків.

Розрахунок нормативів питного водопостачання для миття легкових автомобілів та поливання зелених насаджень м. Черкаси на 2022-2024 р.р.

Норми водоспоживання на полив зелених насаджень, миття автотранспорту визначаються згідно із ДБН 2.5-64: 2012 «Внутрішній воопровід та каналізація» (таблиця А.2, п.п. 21-22) з урахуванням кліматичних умов, геодезичних особливостей рельєфу місцевості в обсязі усередненого об’єму водоспоживання.

Для м. Черкаси витрати води на поливання садів, присадибних ділянок, зелених насаджень обчислюються з травня до серпня із розрахунку 5л/кв.м/добу.

Витрати води на миття автотранспорту обчислюються із розрахунку 35 разів миття на рік з витратою води :

-300 літрів на одну мийку для легкових автомобілів

-50 літрів на одну мийку для мотоциклів.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *