ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузлів комерційного обліку Комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. №2119 (зі змінами, які набрали чинності з 1 травня 2021 року з прийняттям Закону №1060), передбачається обов’язкове оснащення вузлами комерційного обліку водопостачання всіх будівель. На вимоги  Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівель про намір встановлення вузлів комерційного обліку, затвердженого постановою КМУ №444 від 6 червня 2018 року, КП «Черкасиводоканал» повідомляє про намір встановлення вузлів комерційного обліку.

З переліком адрес, де буде встановлено загальнобудинкові лічильники у 2022 році можна ознайомитися ТУТ.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на оснащення будівель вузлами комерційного обліку води будуть включатися до складу тарифу на послугу з центрального водопостачання.

Зазначаємо, що у рамках дії Закону №2119 власнику (співвласникам) будівлі надається право : надати згоду на встановлення вузла комерційного обліку (на запропонованих умовах) оператором зовнішніх інженерних мереж, або самостійно обладнати будівлю комерційним вузлом у встановленому законодавством порядку.

Відповідь на повідомлення просимо надати мешканців зазначених будинків протягом двох місяців КП «Черкасиводоканал» з дня отримання повідомлення за такими реквізитами: 18036, м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 тел. (0472) 33-74-15, 063-511-29-56 Бондаренко Ірина Володимирівна.  

Звертаємо увагу, що відповідно до п.5 Постанови Кабінету Міністрів України №444 від 06.06.2018р., днем отримання повідомлення власниками (співвласниками) будівлі є дата розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *