Сьогодні, 20 січня, працівники КП «Черкасиводоканал» замінили зношену запірну арматуру на мережі водопостачання по вул. Новопречистенській. Демонтаж старих та встановлення двох нових засувок виконано всього за декілька годин.

Нові засувки австрійського виробництва слугуватимуть нашому місту десятки років.

«Роль засувок дуже важлива, адже при виникненні аварійної ситуації, саме за допомогою такого виду запірної арматури можливо швидко локалізувати невелику ділянку мережі та ліквідовувати пошкодження, не припиняючи водопостачання на цілий мікрорайон чи вулицю», – зазначає головний інженер КП «Черкасиводоканал» Олександр Гончаренко.

Зазначимо, що протягом 2021 року слюсарі водоканалу замінили 66 засувок різних діаметрів.

«Працювати взимку у ямі чи в оглядовому колодязі, стоячи у холодній воді, звісно важко, але що робити, роботу в будь-якому випадку потрібно виконати, адже справна запірна арматура – запорука швидкого виконання ремонтних робіт та зменшення втрат води», – бригадир аварійно-відновлювальних робіт на мережах водопостачання Ігор Кравченко.

Для виконання монтажних робіт підприємство було вимушене обмежити водопостачання до частини будинків, одна наразі водопостачання повністю відновлено та подається з нормативним тиском.

Дякуємо усім за розуміння.

Працюємо для вас!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *