Згідно з «Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», приєднання до мереж централізованого водопостачання та водовідведення здійснює ТІЛЬКИ КП «Черкасиводоканал», в іншому випадку воно є самовільним і підлягає відключенню без попереднього письмового повідомлення.

Для виявлення порушників працівники КП «Черкасиводоканал» систематично виконують інвентаризацію усіх споживачів та підключень до централізованих мереж водопостачання та водовідведення.

– Будь-яке самовільне приєднання до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення є незаконним і завдає чималих збитків Водоканалу, адже воду використовують безоплатно, фактично це крадіжка, – наголошує начальник інспекції з контролю за водокористуванням та промисловим водовідведенням Микола Мосур. – Для пошуків ми маємо усі сучасні прилади: кореляційний витокошукач, локатор-трасошукач, звуковий імпульсатор, витратоміри.

Зазначимо, якщо навіть абонент оформив та збудував мережу відповідно до вимог чинного законодавства, приєднання до інженерних мереж здійснює ТІЛЬКИ КП «Черкасиводоканал», в іншому випадку – це самовільне приєднання.

Усі виявлені незаконні врізки працівники КП «Черкасиводоканал» від’єднують від водопостачання. Відновлення надання послуг відбувається лише після реєстрації та оплати усіх робіт, пов’язаних із реєстрацією самовільного приєднання. Також порушник має сплатити штраф за весь період незаконного користування послугами. Нарахування розраховується виходячи з витрат води за пропускною спроможністю труби. Наприклад, при діаметрі трубопроводу 100 мм – розмір штрафу сягатиме майже 400 тис грн у місяць.

Закликаємо власників приватних будинків та промисловців не ухилятися від дотримання вимог чинного законодавства і належним чином оформлювати підключення до мереж водопостачання та каналізації. Це дозволить уникнути значних технічних, формальних та фінансових труднощів у випадку примусового припинення безоблікового користування водопостачанням та водовідведенням.

Усі охочі під’єднатися до водопровідних та каналізаційних мереж можуть ознайомитися із тим, що для цього необхідно зробити ТУТ.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *