Підготовка питної води та її транспортування до наших домівок потребує великих зусиль, як фізичних, так і фінансових. Від вчасної оплати за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення залежить стабільність роботи КП «Черкасиводоканал». За ці гроші підприємство розраховується за реагенти, електроенергію, очистку стічних вод з ПрАТ «Азот», паливно-мастильні матеріали, податки та інші витрати.

Ми вдячні нашим абонентам за відповідальність та вчасну оплату, однак є ті, хто має борг та продовжує його накопичувати. На жаль, переважна більшість злісних неплатників – це люди з достатком, через цинізм яких можуть постраждати інші, залишившись без водопостачання.

Однак розуміючи, що всесвітня пандемія добряче «вдарила» по гаманцю кожного з нас, пропонуємо споживачам-боржникам, які знаходяться у складному фінансовому становищі і не можуть одночасно сплати наявну заборгованість, звернутися до нашого підприємства та укласти ДОГОВІР РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ для поетапного розрахунку. Це дасть можливість запобігти примусовому стягненню боргу в судовому порядку та відключенню водопостачання/водовідведення, як це практикується в інших містах України, наприклад у Миколаєві.

Своєчасна та повна оплата за отримані послуги є обов’язком кожного. Адже в такому разі, місто й наділі буде забезпечене якісним та безперебійним водопостачанням та водовідведенням.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *