Сьогодні, 3 лютого, працівники КП «Черкасиводоканал» замінили зношену запірну арматуру на мережі водопостачання по вул. Гетьмана Сагайдачного, 253. Завдяки фаховості бригади слюсарів демонтаж старих та встановлення трьох нових засувок виконано протягом дня.

Нові засувки австрійського виробництва слугуватимуть нашому місту десятки років.

«Роль засувок дуже важлива, адже при виникненні аварійної ситуації, саме за допомогою такого виду запірної арматури можливо швидко локалізувати невелику ділянку мережі та ліквідовувати пошкодження, не припиняючи водопостачання на цілий мікрорайон чи вулицю», – головний інженер КП «Черкасиводоканал» Олександр Гончаренко.

Зазначимо, що упродовж 2021 року слюсарі водоканалу замінили 66 засувок різного діаметра.

«Працювати взимку у ямі чи в оглядовому колодязі, стоячи у холодній воді, звісно важко, але що робити, роботу в будь-якому випадку потрібно виконати, адже справна запірна арматура – запорука швидкого виконання ремонтних робіт та зменшення втрат води», – бригадир Михайло Шапран.

Для виконання монтажних робіт підприємство було вимушене обмежити водопостачання до частини будинків. Наразі водопостачання повністю відновлено та подається з нормативним тиском.

Ремонтні роботи за даною адресою триватимуть ще декілька днів. На місці встановлених засувок буде збудований новий оглядовий колодязь та виконаний благоустрій території.

Дякуємо усім за розуміння.

Працюємо для вас! 

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *