ПОВІДОМЛЕННЯ 

 про публічну пропозицію (оферту)

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 про укладення

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

     На виконання п.3 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189 – VIII, зі змінами від 01.05.2021 року, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг» № 808, зі змінами від 07.09.2021 року, нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,   ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, а також в зв’язку із набранням чинності Постанови  Кабінету Міністрів України про затвердження типових публічних договорів приєднання про надання комунальних послуг, викладених в  Правилах надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про Правилах надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ПРИЄДНАННЯ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків.

     Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КП «Черкасиводоканал»  https://vodokanal-cherkasy.ck.ua/ співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувач) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

     У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

    Договір розміщено на веб-сайті КП «Черкасиводоканал» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Ознайомитися з договором можна ТУТ.

Перелік адрес багатоквартирних будинків, до яких застосовується публічний індивідуальний договір приєднання  ТУТ

Перелік адрес індивідуальних (садибних) житлових будинків, до яких застосовується публічний індивідуальний договір приєднання  ТУТ

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯдо індивідуального договору про наданняпослуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТУТ.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *