Комунальне підприємство «Черкасиводоканал», яке отримує кошти лише від своєї господарської діяльності, навіть в такий важкий та небезпечний час продовжує цілодобово працювати для задоволення потреб міста в частині надання якісних та безперебійних послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Водночас ми дуже потребуємо вашої підтримки, щоб і надалі стабільно забезпечувати якісно роботу підприємства, для оплати вкрай необхідних для водопідготовки реагентів, палива та електроенергії.
Тому наполегливо просимо усіх споживачів оплачувати рахунки за водопостачання та водовідведення, адже ми працюємо для Вас.
Оплатити послуги можна у відділеннях банків, у касі підприємства та дистанційно:

– за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку (Приват24, Монобанк24; Ощадбанк24 та ін.)

– за допомогою банківської картки через онлайн

– системиiPay, Portmone, Easypay.
Звертаємо вашу увагу, що за відсутності квитанцій на оплату послуг за попередній місяць, ви можете сплатити кошти за послуги по реквізитам, вказаних у попередніх квитанціях. Після стабілізації ситуації ми здійснимо відповідні коригування.
Дякуємо за розуміння та сподіваємось на Вашу підтримку.
Разом до перемоги!!! Слава Україні!!!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *