Цех мереж водопостачання та водовідведення – один із основних цехів підприємства. Його головне завдання – обслуговування мереж, що забезпечує їх цілодобову та безперебійну експлуатацію. Очолює підрозділ досвідчений фахівець – Павло. Працюють тут справжні майстри-водопровідники, які готові у будь-який час доби виїхати на ліквідацію пориву, чи для виконання термінових ремонтних робіт.

     Лише за останній тиждень працівники дільниці водопроводу під керівництвом Ігоря ліквідували 2 пориви на мережах підприємства та три – на відомчих та приватних мережах, завершили капітальний ремонт водопровідної мережі по вул.Митницькій, де повністю проведена заміна 15м.п. водопроводу і здійснено заміну засувки.

     Бригади Івана та Сергія дільниці водовідведення під керівництвом Андрія успішно виконують роботи по обслуговуванню мереж водовідведення. Так лише за тиждень ліквідовано 40 заторів, та промито 1994 п.м. мереж підприємства, 7 заторів і, відповідно, 428п.м. відомчих та приватних мереж. На вул. Нарбутівській проведений капітальний ремонт мережі водовідведення і проведено заміну майже 16 метрів старої мережі.

     Весна вносить свої корективи в роботу цеху. Працівники готуються до робіт по благоустрою місць розкопок та ремонту колодязів на мережах після закінчення зимового періоду. Власне, ці роботи вже розпочалися.

     Черкаси з водою 24/7!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *