Здавалося б, просто відкрив кран – і з нього вже тече вода… Насправді ж, підготовка питної води та її транспортування в будинок споживача потребує величезних зусиль. В тому числі, і фінансових. Для стабільної роботи кошти підприємству потрібні щодня: для розрахунків за спожиту електроенергію, на реагенти, податки, очищення стічних вод, купівлю паливно-мастильних матеріалів тощо.


Станом на 1 вересня 2022 року заборгованість містян за послуги водопостачання та водовідведення складає понад 68 мільйонів. Тому ми нагадуємо нашим споживачам, НАСКІЛЬКИ важливо сьогодні вчасно платити за спожиті послуги.


Крім того, нагадуємо, що наше підприємство завжди радо йде назустріч черкасцям, які опинилися у скрутному фінансовому становищі та не можуть повною мірою погасити заборгованість. Тому такі споживачі мають можливість укласти договір з реструктуризації боргу. Як це зробити – читайте за посиланням.

Пам’ятайте, оплата за отримані послуги – це наш СПІЛЬНИЙ обов’язок. Лише разом, ВИ і МИ робимо все можливе, щоб місто і надалі було забезпечене якісним та безперебійним водопостачанням та водовідведенням.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *