Працювати комунальним підприємствам в умовах війни – не просто завдання із зірочкою, а – справжній героїзм. Особливо, якщо мова йде про роботу в «гарячих» регіонах нашої країни та на тимчасово окупованих територіях. І тому, саме зараз, надзвичайно важливим постає питання підтримки та щирої волонтерської позиції комунальних підприємств-побратимів. КП «Черкасиводоканал» теж активно підтримує колег з перших днів війни.

Так, навесні ми допомогли доставити гуманітарні вантажі із західних областей нашої країни – до працівників водоканалів Чернігова, Сум та Харкова.

А вже влітку «Черкасиводоканал» підтримав, організовану через Асоціацію «Укрводоканалекологія», поставку продуктових та ремонтних наборів іншим підприємствам, які опинилися в нелегкій життєвій ситуації. Мова йде про водоканали Запорізької області.

За допомогу та активну волонтерську позицію КП «Черкасиводоканал» отримав нагороду від Асоціації «Укрводоканалекологія». Її вручили представникам підприємства під час їхнього візиту на «Lviv Eco Forum-2022», який проходив цього року 15-16 вересня.

Наш колектив щиро дякує за високу відзнаку! І можливість разом з Вами – наближати перемогу щодня!

Працюємо для Черкас! Працюємо для України!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *