Накрити танк, машину чи столову… Сітки для наших захисників на передовій – завжди на вагу золота. Саме їх найчастіше просять ЗСУ у волонтерів. На сьогодні найбільш актуальними є «зимові», тобто накриття світлих відтінків. Тому є велика потреба у матеріалах білого та сірого кольору, а знайти такі, за словами волонтерів, не завжди просто.

Працівниці КП «Черкасиводоканал» провели «ревізію» старих робочих халатів і подарували волонтерам Ветерансько-волонтерської організації Дніпровського району Черкас понад сто одиниць одягу. Таким чином, старі халати вже скоро стануть основою для зимових сіток і допоможуть нашим захисникам краще замаскувати свої позиції та техніку.

Волонтери організації висловили свою вдячність і вже взялися до роботи.

До речі, матеріали для сіток (а також робочі руки) волонтерам організації потрібні постійно: це може бути старий одяг для сіток, тканини та матеріали для пошиття матраців, карематів, одягу для наших героїв. Звертайтеся: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, б. 237. Телефон: 066-609-03-93 Любов Кашаєва, 096-042-05-91 Клавдія Іванівна Бєлоблодська.

Для довідки: волонтери Ветерансько-волонтерської організації Дніпровського району з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2021 року сплели вже понад 80 сіток (загальний розмір понад 2800 квадратних кілометрів!). Щиро дякуємо! Детальніше ознайомитися із роботою організації Ви можете за цим посиланням.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *