Вона малює, декорує, прикрашає, озеленює, а ще – співає, танцює, організовує спортивні і святкові заходи. І все це про «творчу душу водоканалу» – техніка Ларису Миколаївну Чирінько. Її руками створена майже вся мальована, друкована і квітуча краса, яка є у нас на підприємстві та на території водопарку. Чим же вона надихається у роботі та як знаходить підхід до кожного члена чималого колективу КП «Черкасиводоканал» – розкажемо далі.

Творчі завдання

«Я прийшла працювати на підприємство у 1990 році, тоді моя посада звучала, як «шрифтовщик». Коли на роботі дізналися, що я не лише вмію писати гарні літери і таблички, а ще вмію малювати (за першою освітою я художник-оформлювач, за другою – психолог), тоді активно знадобилися і мої творчі знання і вміння. Я писала картини в свій вільний час і передавала їх для підприємства, здебільшого це були роботи про природу, воду. Сьогодні чимало моїх робіт розміщені в адміністративних будівлях водоканалу і на деяких його об’єктах. Долучалися ми і до просвітницької роботи: «Черкасиводоканал» разом з освітянами проводив інформаційну компанію у школах та садочках міста, ми розробляли та випускали дитячі книжечки для малюків про воду (вчили берегти природу, економно використовувати воду), і я допомагала створювати для неї ілюстрації. Це дуже приємне заняття, це моє хобі, яке приносить неймовірне задоволення. І людям потім подобається дивитися на ці картини, книги. Колеги кажуть, що вони піднімають настрій і надихають на працю, – зізнається Лариса Миколаївна».

Зелена краса

«Зараз я керую господарчою службою. В моєму підпорядкуванні сторожі, прибиральниці, озеленювачі Разом із моєю командою зараз ми активно наводимо лад і красу після зими. Всі ландшафтні роботи – це наша пристрасть, ми любимо оформлювати  клумби: альпійські гірки, різні «стрижки» для кущів, алеї квітів… У нас дуже гарний парк на території підприємства і нам подобається про нього піклуватися».

Святковий настрій для колег

«Я є заступницею голови профспілки підприємства, тож, ми ще організовуємо на водоканалі різні свята: новорічні, спортивні. Самі пишемо сценарії, робимо костюми, співаємо, танцюємо, самі є ведучими. Мені подобається радувати колег, піднімати їм настрій.

Також проводили і організовували спортивні заходи і змагання: з волейболу, футболу, тенісу, шахів… Так, у нас дуже динамічне життя» – сміється пані Лариса. – Мене часто питають: звідки стільки натхнення? Все просто: я люблю життя, я люблю своїх колег, а надихає на творчість – сам наш великий дружній колектив. Мені подобається, коли люди поруч посміхаються – їм тоді і краще працюється. Тож, намагаємося радувати постійно чимось цікавим і новеньким. Наприклад, нещодавно ми зняли гумористичний кліп про наших працівників до дня комунальника і я теж була серед акторів. Неймовірні враження, неймовірний заряд позитиву!»

Творчі плани

«Звісно, продовжимо і далі нести красу і радість людям. Зараз є плани – прикрасити об’єкти водоканалу в місті – цікавими малюнками і декораціями. Хочеться зробити сірі стіни – більш яскравими. Щоб люди дивилися і раділи. Тож, дорогі черкасці, скоро Вас потішимо новими креативними творчими ідеями» – ділиться ідеями Лариса Миколаївна.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *