На цих фото – вул. Б. Хмельницького. І таку картину, як на цих світлинах (бригада «Черкасиводоканалу» знову і знову виконує тут аварійний ремонт колектору) Ви бачите частенько. Так, дійсно, аварійний ремонт тут триває мінімум кілька разів на рік. Усе тому, що труби колектора, якому вже з пів сотні років, зношені настільки, що просто розсипаються на шматки…

«А чи не краще замінити ці труби планово?» – питають городяни. І ми, цілком згодні із цим. І навіть вже порахували: для того, щоб замінити 110 метрів труб і реконструювати ділянку цього каналізаційного колектору потрібно щонайменше 7-8 мільйонів (!) гривень.

До речі, про такий же ремонт «мріє» не лише «богданівський» колектор. Вже пораховані кошториси реконструкції каналізаційної мережі по вул. 30 років Перемоги – від. Вул. Г.Майдану до вул. 30 років Перемоги, 62 (3 млн.100 тисяч грн.), мережі по вул. Пацаєва – до вул. Г.Сагайдачного, 174 (3 млн.300 тисяч грн) та інші… Та на жаль, коштів для цих планових реконструкцій ми зараз не маємо…  

Звідки ж їх взяти ці кошти на такі вкрай важливі для міста роботи? Повторимося, вкрай важливі, бо краще і дешевше робити планову профілактику і ремонт влітку, а не екстрено «реанімувати» колектор, рити замерзлий грунт, перекривати споживачам воду, тижнями обмежувати рух на дорозі тощо…   

Все дуже просто… Саме ВИ, наші споживачі, можете допомогти Черкасам і водоканалу планувати ці роботи і виконувати їх вчасно, профілактично і в повному обсязі. Що для цього потрібно? ПРОСТО ПЛАТІТЬ ЗА ВОДУ!

Ми звертаємося до ВАС ІЗ ВЕЛИКИМ ПРОХАННЯМ – погасіть борги за спожиті послуги. Так, станом на 01.04.2023 року заборгованість НАСЕЛЕННЯ міста перед «Черкасиводоканалом» складає – 72 млн. 500 тисяч грн. (ця сума обрахована разом із поточними середньомісячними нарахуваннями 25,3 млн. грн., які мають бути оплачені споживачами до 20 числа поточного місяця, тобто до 20 квітня).

Так, якби водоканал отримав ці кошти найближчим часом, ми б влітку змогли провести ремонт не лише вищезазначених мереж, а й багато інших потрібних для міста робіт… Пам’ятайте, ВАШІ своєчасні платежі – це ТОЙ САМИЙ “кисень”, який забезпечує безперебійну життєдіяльність підприємств критичної інфраструктури.

Отримані кошти одразу ж спрямовуються, крім ремонту мереж, ще й на оплату реагентів для водопідготовки, електроенергію, без якої неможливо подати воду до ваших осель, податки, ремонт тощо. І саме від ВАС, шановні споживачі, від ВАШОЇ платіжної дисципліни і залежить надання якісних безперебійних послуг. Тож, дякуємо всім, хто платить за послуги вчасно!

ТАКОЖ нагадуємо, якщо Ви не маєте змоги сплатити наявну заборгованість одразу, Ви можете звернутися до нашого підприємства та укласти ДОГОВІР РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ. Як це зробити – ви можете знайти на сайті КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *