Працювати для людей і постійно вдосконалюватися. Під цим девізом наше підприємство працює щодня. Усе для того, щоб надавати нашим споживачам лише якісні послуги. Саме тому, ми продовжуємо оновлювати нашу техніку і обладнання. Так, нещодавно на нашому підприємстві, завдяки підтримці побратимів з міста Бидгощ, з’явився сучасний зварювальний апарат.

Цю допомогу від польських партнерів Черкаси отримали від неурядової організації «Асоціація друзів Бидгоща. Вона передала нашому місту 100 000 злотих. Ці кошти були зібрані в рамках публічного збору асоціацією для своїх міст-партнерів в Україні – Черкас та Кременчука.

«Це сучасний мобільний зварювальний апарат італійського виробництва. Він буде використовуватися у «польових» роботах (аварійних і планових) на водоводах, на об’єктах підприємства. Техніка якісна і потужна. Завдяки їй, ми зможемо підвищити ефективність і швидкість виконання робіт. Цей зварювальний апарат більш тихий, що дозволить забезпечити «акустичний комфорт» для мешканців міста під час виконання робіт, крім того, він економічний, тобто використовує в кілька разів менше палива, ніж інші аналоги. Також він може використовуватися як генератор, до нього можна підключати і інше обладнання, наприклад, освітлювальні прилади», – розповідає Олександр Гончаренко, головний інженер КП «Черкасиводоканал».

«Ми дякуємо польським побратимам за таку важливу і вчасно підтримку. А ще, хочемо від душі привітати жителів Бидгоща – з днем їхнього прекрасного міста! Від імені «Черкасиводоканалу» та всіх містян, наших споживачів, ми вітаємо Вас із цим святом. Бидгощ – вже давно є офіційним побратимом Черкас. І сьогодні та підтримка, яку Ви надаєте місту – неоціненна. Це наш з Вами – важливий внесок у перемогу України. Бажаємо вашому прекрасному місту миру, процвітання і радісних подій. З Днем народження, Бидгощ!» – наголошує Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *