Постійно йти у ногу з часом… Під таким девізом «Черкасиводоканал» як провідне підприємство водопровідної галузі працює щодня. Ви вже не раз бачили в наших соцмережах фото-підтвердження, як ми оновлюємо обладнання, як наші працівники проходять навчання і опановують нові технології та знання. У цій статті ми хочемо розповісти про сучасні процеси диспетчеризації систем обліку, які дозволяють знімати показники лічильників води без участі людини (що, в свою чергу, значно економить час і споживачам, і водоканалу). Читайте далі, де вже в Черкасах встановили автоматизовані телеметричні системи і які переваги це дає?

Для чого вони потрібні?

Головна відповідь на це питання – для зручності містян. Диспетчеризація засобів обліку, яка вже давно впроваджена у країнах Європи, дозволяє прибрати людський фактор (а відповідно, і зекономити час споживача і водоканалу) під час знімання показників витрат води і отримувати їх з приладів в будь-який час. Ще одна перевага – це швидке виявлення несправних приладів обліку чи втручання в його механізм. Крім того, в процесі диспетчеризації вузлів обліку води фіксуються і аварійні події, які можуть статися, наприклад, через втручання в його роботу магніту, зворотній протік води, пошкодження пристрою тощо.

Чи є це вже в Черкасах?

Так, є. В Черкасах вже реалізовано пілотний проект від компанії, яка реалізує це телеметричне обладнання, спільно із КП «Черкасиводоканал». В одній із секцій багатоповерхівки на Гагаріна, 29 встановили 100 лічильників, обладнання для зчитування показників і вузол передачі даних. Чи є вже переваги від «пілоту»?

«Ми вже підрахували чимало плюсів, як для споживачів, так і для водоканалу. Так, «Черкасиводоканал» через спеціальну програму контролює споживання обсягів води, і все це відбувається дистанційно. Для споживачів це теж зручно – вони один раз встановили систему, і забули про щомісячні дзвінки на водоканал назавжди – показники передаються автоматично. Економія і часу, і ресурсів», – розповідає Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал».

Європейські можливості для населення та забудовників

«А коли такі системи з’являться у моєму будинку?» – спитаєте Ви. Відповідаємо: ці сучасні і зручні технології «із майбутнього» «Черкасиводоканал» планує впроваджувати і надалі. Обов’язковими проекти зі встановлення автоматизованих систем диспетчеризації вузлів обліку води сьогодні є для новобудов, тому найбільшу зацікавленість ми чекаємо від ЗАБУДОВНИКІВ житла та бізнес-об’єктів, які бажають йти в ногу з часом і надавати послуги європейського класу. Що для цього потрібно зробити? Все просто: звернутися до фахівців водоканалу.

«Ми вже проаналізували компанії з цього сегменту на ринку і віднайшли один із найкращих варіантів, орієнтуючись на співвідношення «ціна-якість». Мова йде про лічильники від одного із європейських лідерів у галузі вимірювальної та комутаційної апаратури, польського бренду із майже сторічною історією APATOR POWOGAZ. З ним КП «Черкасиводоканал» підписав дилерський договір про співробітництво і вже реалізує продукцію компанії. Ми сьогодні  пропонуємо як широкий спектр лічильників для приватних споживачів, так і рішення з впровадження телеметрії для об’єктів забудовників ще на етапі проектування. Адже, відповідно до закону «Про комерційний облік», вузли комерційного обліку мають бути оснащені функцією дистанційної передачі даних», – розповідає деталі Олександр Гончаренко, головний інженер КП «Черкасиводоканал».

Щоб дізнатися детальніше про те, що потрібно для встановлення «розумних» лічильників та систем обліку у Вашому будинку чи на об’єкті – звертайтеся за телефоном: (0472) 37-33-00, 37-35-33 (головний інженер).

Для інформації: на сьогодні завод APATOR POWOGAZ входить в ТОП-3 кращих заводів Європи. Матеріали, з яких виготовлені прилади обліку, лише європейського виробництва. APATOR сьогодні вже замовляють понад 100 країн світу. В асортименті бренду – понад 400 різних виробів. Все обладнання відповідає європейським та міжнародним стандартам, сертифіковано в Україні ДП “Укрметртестстандарт” та Українським державним центром радіочастот».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *