Передові українські та закордонні технології з водопостачання та водовідведення, енергетики, опалення, вентиляції, кондиціювання, сантехніки та басейнів, новинки галузевого обладнання, а ще – плідні зустрічі колег з проблемних та актуальних питань, корисний обмін досвідом. Все це про 24-ту виставку AQUATHERM KYIV® 2023, яка стартувала з 16 по 18 травня в Києві в Міжнародному Виставковому Центрі. Учасниками головної інженерної події року стали і представники КП «Черкасиводоканалу».

В рамках «Акватерм» також пройшли практичні конференції та семінари, в яких взяли участь керівники водоканалів України і обговорили актуальні для сьогодення теми: роботу водоканалів під час війни, нові виклики водопровідно-каналізаційної галузі, плани відновлення та реформування галузі, користь співпраці міжнародних організацій та підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України. Надзвичайно корисним став досвід очільників водопідприємств, які найбільше постраждалих від російської агресії. Їхні представники розповіли про те, як довелося працювати у кризових умовах та поділилися власними секретами їх подолання.

«Акватерм» – це зручна комунікаційна площадка для фахівців інженерної галузі, яка сьогодні є корисною для спілкування фахівців галузі та спільного пошуку непростих рішень, особливо в часи війни. Тут представлені сучасні ідеї і технології для різних секторів, в тому числі і водопровідного. Наша делегація відвідала виставку з метою вивчення технічних інновацій, обміну досвідом, а також налагодження нових ділових відносин, адже «Черкасиводоканал» постійно йде в ногу з часом і має на меті і далі впроваджувати сучасні технологічні рішення в життя для добробуту містян», – зазначив Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *