Виконавчий комітет Черкаської міської ради змінив проект договору на централізоване водовідведення (в частині очищення стічних вод) між КП «Черкасиводоканал» та ПрАТ «АЗОТ». В новому документі виконком врахував всі надані комунальним підприємством пропозиції та ризики, які могли б виникнути у разі підписання попереднього екземпляру.

Нове рішення озвучили на сесії міськради 6 вересня. В зміненому договорі тепер передбачається не лише заборона про застосування до комунального підприємства будь-яких штрафів за перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин, а й підвищеного тарифу. Рішення підписане міським головою Анатолієм Бондаренко.

Відповідно до нововведень, про будь-які штрафи відтепер мова може йти тільки після розробки «Азотом» правил приймання стічних вод до очисних споруд системи централізованого водовідведення міста, які б враховували всі наявні сучасні особливості водовідведення Черкас, а також обов’язкового затвердження цих правил виконавчим комітетом.

Новий проект договору буде направлений «Азоту» вже найближчим часом і про результати його розгляду «Черкасиводоканал» проінформує містян – вже окремою публікацією. Слідкуйте за новинами!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *