Обмін досвідом, підготовка і пошук кадрів та талантів, розробка творчих і наукових проектів, впровадження в життя стартапів, які спрямовані на полегшення доступу споживачів водоканалу до якісних сервісів. Ці та інші пункти стали основою договору, який 28 вересня 2022 року підписали у ЧДТУ ректор навчального закладу Олег Григор та директор КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков. Опісля гості познайомилися із роботою та досягненнями інжинірингової лабораторії Noosphere Engineering School, що діє при ЧДТУ.

Ректор ЧДТУ Олег Григор та директор КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков впевнені – об’єднавши зусилля, сторони зможуть підвищити якість, швидкість та зручність обслуговування споживачів водоканалу, покращити роботу підприємства в цілому та дати можливість студентам і науковцям ЧДТУ генерувати та на практиці втілювати в життя сучасні нові ідеї.

Ігор Захарченко, начальник дільниці АСКВ (автоматизованих систем керування виробництвом) КП «Черкасиводоканал» зазначив: «Співпраця підприємства з навчальним закладом – це поєднання теорії і практики. Це користь для всіх. Ми підказуємо студентам, які саме теми зараз можуть бути корисними для розробок та стартапів. Ми готові підтримувати студентів і науковців практичними порадами, супроводжуючи проект. Нам цікаві сучасні технології, нові розробки, сервіси, які допомагають спростити доступ споживачів до якісних послуг. Загалом така співпраця корисна тим, що це можливість знаходити нові таланти, нові кадри, пошук актуальних і корисних тем та перспектив розвитку водопровідної галузі».

Щодня працюємо і удосконалюємося заради Вас, шановні споживачі!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *