30 вересня 2022 року в актовій залі підприємства КП «Черкасиводоканал» відбулись урочистості з нагоди 108-річниці підприємства. Згідно документів, міський водопровід почав функціонувати в Черкасах з 1 жовтня 1914 року. Саме тому ця дата і вважається днем заснування Черкаського водоканалу.  Трудовий колектив із нагоди свята привітали директор комунального підприємства Іван Сухарьков та голова профспілки Валерій Власюк. Вони подякували працівникам за сумлінну щоденну працю і професіоналізм та вручили почесні грамоти та приємні подарунки.

Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал» зазначив: «Сьогодні ВИ – робите надзвичайно важливу справу. Так, комунальні блага для кожного з містян – вже давно стали настільки звичними, що ніхто вже давно і не замислюється ЯК БАГАТО зусиль треба докласти аби надати їх вчасно та якісно. І саме завдяки вашому професіоналізму та самовідданій праці, населення Черкас щодня стабільно отримує воду, працює система водовідведення, а головне – в робочому стані підтримуються  всі об’єкти водопровідного та каналізаційного господарства».

Приєднуємося до привітань і бажаємо ВСЬОМУ колективу КП «Черкасиводоканал» всіх гараздів: щастя, здоров’я, натхнення у роботі, а ВСІМ НАМ – МИРУ!

Детальну історію заснування комунального підприємства – можна прочитати ТУТ.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *