Вдень вона – розносить кореспонденцію, ввечері щодня – плете сітки… У новій рубриці «Обличчя Черкасиводоканалу» ми розкажемо, як кур’єр Любов Кашаєва встигає поєднувати роботу і допомогу військовим та де бере натхнення для обох важливих справ.

«Все життя люблю спілкуватися із людьми, це мене заряджає… Вчилася на соціального працівника, соціолог за фахом. Комунікація – це моє», – із посмішкою ділиться на початку інтерв’ю наша завжди позитивна і світла Люба.

Вона працює кур’єром на підприємстві із 2006 року. І весь цей час – вона в русі, в діалозі, в спілкуванні. Від неї віє світлом і добром. Бо така її місія – нести в люди не лише документи, а й позитив.

«Так, я щодня ношу документи по організаціям, налагоджую комунікації, займаюся доставкою договорів, листів… Чим мені це подобається: все просто – це моє життя, без цього його не уявляю. Подобається приносити користь, спілкуватися. А ще дуже подобається, що колектив у нас просто неймовірний… Любов, взаємоповага, взаємовиручка, підтримка… І ще подобається рух, я весь час в діалозі, спілкуванні із цікавими людьми. Це дуже заряджає», – зізнається Люба.

А ще – наша Люба – мама двох дітей (15 і 10 років) і активний волонтер «Ветерансько-волонтерської організації Дніпровського району». Туди вона прийшла в перших днів війни.

«Що є така організація – підказала сусідка. Роботи завжди вистачає тут – вручну шиємо подушки, величезні матраци набивали, робимо каремати, шиємо спідню білизну військовим, плетем сітки… Що просять – те і робимо. Йдемо назустріч всім проханням наших захисників. Мені подобається допомагати людям. Коли плетем, я постійно думаю: «Як я хочу, щоб ця сітка захистила наших хлопців, щоб оберігала їх. А коли приходять подяки від військових, радіємо як діти, що ми когось змогли врятувати, це дуже гріє душу. І ще дякую нашому колективу водоканалу, який активно допомагає – люди приносять речі, тканини, щоб ми могли працювати. До речі, приносити їх треба і зараз. Потреба є завжди. Будемо вдячні».

І так щодня волонтерять пліч-о-пліч з Любою ще з півсотні небайдужих черкащан. Ініціаторами створення «Ветерансько-волонтерської організації Дніпровського району» є Клавдія Білоблоцька, Віктор Марченко, голова міської організації ветеранів Черкас та Іван Сухарьков, депутат міської ради, директор КП «Черкасиводоканал». Спільними зусиллями організація вже давно допомагає військовим та представникам соціально незахищених верств населення. 

Разом – до перемоги!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *