З п’яти- та двадцятилітровими пляшками та навіть із саморобними баклажками. Від самого ранку – і до вечора. За будь-якої погоди… В магазині продажу питної доочищеної води на КП «Черкасиводоканал» – завжди людно. Постійно приїжджають і від’їжджають автівки, весь час чути як ллється життєдайна волога в ємкості. Ми спробували розібратися, за ЩО ж покупці так люблять нашу воду, яку ми пропонуємо в Черкасах вже більше 15 років поспіль. Також ми розкриємо Вам секрети, як саме ми очищуємо нашу питну водичку, щоб вона була така смачна та корисна.

Звідки сила води?

Як ми вже казали, продаж доочищеної питної води КП «Черкасиводоканал» розпочав вже півтора десятка років тому. Це справжня природна вода із артезіанських свердловин Соснового бору, глибина яких понад 66 метрів. На підприємстві щодня піклуються, щоб у Ваші пляшки потрапляла лише ЯКІСНА вода, тому кожна партія – ретельно перевіряється лабораторією підприємства.

Як очищується вода?

Про це нам розповів Олександр Бут, начальник цеху ЕВКНС КП «Черкасиводоканал»:

«Щоб потрапити до споживача у чашку, наша вода проходить чималий шлях. Ми використовуємо лише сучасні методи її очистки, весь процес –автоматизовано, тобто втручання людського фактору – мінімум. Тепер про те, як відбувається процес:  

  • Ми беремо воду із підземних свердловин Соснового бору поблизу Черкас.
  • Далі воду зі свердловин ми перевозимо на центральний майданчик підприємства, де відбувається процес її доочищення.  
  • Після декількох етапів попередньої механічної очистки, вода потрапляє до фільтра знезалізнювача, де позбавляється надлишкових концентрацій заліза, а також розчинених газів.  
  • Фінальним етапом очищення є часткова демінералізація на мембранах зворотнього осмосу. Ми коригуємо мінеральний склад води для того, щоб залишивши її смакові властивості, забезпечити відсутність накипу у ваших чайниках та каво-машинах.  
  • Знезараження та дезінфекція нашої води відбувається за допомогою ультрафіолетових ламп, які забезпечують її повну мікробіологічну безпечність. У воду не додаються жодні хімічні речовини, тобто це безреагентна очистка.
  • Після всіх цих маніпуляцій, вода вже в готовому вигляді подається в магазин чи у пункти розливу та продажу.

Тобто, як Ви бачите, процес очистки і підготовки води – складний і ретельний. Це все потрібно, що надати споживачам СМАЧНУ та БЕЗПЕЧНУ воду, яка наповнена ВІД ПРИРОДИ мінералами, мікроелементами, поживними речовинами і звісно, силою нашої любові та нашими посмішками», – сміється Олександр Бут.  

За що люблять воду покупці?

«За смаковими властивостями подобається, беремо для всієї родини, і на роботу, в неї неперевершений смак, ВОНА РЕАЛЬНО ЖИВА, беру вже років 5 її тут, на водоканалі», – каже Олександр з міста Черкаси.

А от Володимир переїхав до Черкас з міста Суми. Каже: «Якість води дійсно приємно здивувала, вона природня, смачна, не те, що в магазинах продається – штучна».

«Дуже подобається вода нашим покупцям, люди ходять за нею багато років, якість води їм дуже до вподоби, а ще – її смак. Кажуть: не можемо напитися. Ми і самі цілий день п’ємо цю воду і почуваємося бадьоро» – із посмішкою додає і водороздавальник КП «Черкасиводоканал» Галина Дивнич.

Шановні покупці, Черкасиводоканал дякує за Вашу довіру. Ми і надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб забезпечувати містян і гостей Черкас лише якісною водою!

Всі місця, де можна придбати якісну питну доочищену воду, Ви можете знайти за цим ПОСИЛАННЯМ.

З любов’ю, Ваш КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *