Шановні споживачі, нагадуємо Вам, що з 25 по 30 (31) число кожного місяця – час передавати показники лічильників. Робити це важливо для ПРАВИЛЬНОГО нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення! Швидко та зручно це можна зробити за допомогою сучасних сервісів Viber бот та Telegram бот. Як це зробити – читайте далі.

Viber бот

Щоб передати покази за спожиті послуги водопостачання та водовідведення за допомогою месенджера Viber бот, необхідно мати підключення до мережі Internet та пристрій з встановленим додатком Viber. Потім необхідно зайти на офіційний сайт КП «Черкасиводоканал» в рубрику «Споживачам» – «Передача показників лічильників» та відсканувати QR код. Подальші кроки підкаже зручна інструкція сервісу.

Telegram бот

Щоб передати покази за спожиті послуги водопостачання та водовідведення за допомогою Telegram бот, необхідно мати підключення до мережі Internet та пристрій з встановленим додатком Telegram.

Як нас знайти в Telegram?

Відкрийте мобільний додаток Telegram, у рядку «Пошук» напишіть «КП Черкасиводоканал» та оберіть канал з відповідною назвою. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку «Restart».

Або необхідно зайти на офіційний сайт КП «Черкасиводоканал» в рубрику «Споживачам» – «Передача показників лічильників» та в інструкції натиснути на посилання, або там же відсканувати QR код. Подальші кроки підкаже зручна інструкція сервісу.

P.S.: зісканувати код Ви також можете з фото, яке додане до публікації.

Також на сайті Ви можете обрати інші зручні для Вас способи передачі даних засобів обліку. Деталі за цим ПОСИЛАННЯМ.

З повагою, Ваш КП «Черкасиводоканал».

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *