Ввімкнути воду, полагодити каналізацію, а ще … надати графік руху тролейбусів та навіть розшифрувати аналіз крові. Такі та інші оригінальні запитання та прохання від споживачів КП «Черкасиводоканал» наш Сергій Семененко, старший диспетчер Центральної диспетчерської служби, чує щодня. У рубриці «Обличчя водоканалу» ми розкажемо далі, скільки дзвінків він та колеги приймають за день, які найцікавіші запитання отримував і як гумор та психологія допомагають йому у роботі.

«За що я люблю свою роботу? Все просто: відчуваю себе потрібним», – своє інтерв’ю Сергій розпочинає з найголовнішого. Поки телефон диспетчерської мовчить (а це буває дуже рідко) він із посмішкою ділиться секретами своєї роботи: «Я працюю на водоканалі з 16-го року, маю технічну освіту. В день я, диспетчери і оператори нашої диспетчерської служби разом можемо прийняти до 150 (!!!) дзвінків. Основне завдання моєї роботи – це адекватна оцінка якості водопостачання та водовідведення міста і оперативне реагування на ту чи іншу проблему (відключення, засмічення, пориви тощо). Ми швидко реагуємо на всі звернення, а ще одночасно встигаємо зафіксувати цю інформацію у більш ніж в 16 (!!!) журналах».

Вже за дві хвилини розмову перебиває дзвінок споживача. На тому кінці слухавки чутно, що жінка схвильована. Та вже через 5 хвилин розмови із Сергієм, її голос стає помітно спокійнішим. Сам же старший диспетчер, не зважаючи на те, наскільки складна чи напружена розмова, традиційно посміхається в трубку (так-так, це перевірений психологічний секрет і це завжди працює!): «Найчастіше люди, звісно, телефонують через відсутність водопостачання. Але бувають і кумедні випадки. Просять підказати, коли приїде тролейбус, а колись телефонувала бабуся і просила … розшифрувати показники гемоглобіну. Коли ж почула, що це неможливо, то хоча б лейкоцитів))), – сміється пан Сергій.

Є у нього і інший секрет стійкості (крім вищезазначеної вже посмішки): всіма силами сконцентруватися на виявленні та усуненні проблеми, а потім –  оперативно її вирішити. І в цьому Сергію теж дуже допомагає позитивний настрій і гумор: «Мій улюблений анекдот про воду такий: «Сучасне катування водою полягає в тому, що людину прив’язують до стільця і відкривають кран. І та повільно сходить з розуму, уявляючи рахунок за воду в кінці місяця».

Крім гумору, допомагають у роботі Сергію, а також його колегам із диспетчерської, і напрацьовані психологічні секрети: «Щоб домовитися зі споживачами, заспокоїти їх, якщо це потрібно, я завжди даю людині виговоритися (майже як психолог), виявляю проблему, потім заспокоюю і пропоную декілька варіантів її вирішення. Взагалі дуже люблю наших споживачів за те, що не дають сумувати, своєчасно оплачують надані послуги».

Дякуємо Сергію та всім нашим диспетчерам за їхню нелегку працю. КП «Черкасиводоканал» нагадує також всім своїм споживачам: якщо Ви побачили витік води чи каналізації, виявили відкритий люк – одразу телефонуйте в Центральну диспетчерську службу 37-35-33! Там Вас вислухає наш Сергій і його колеги!

Дякуємо за увагу!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *