На календарі – 25 число, а це означає, що саме час – передавати показники лічильників води. Це важливо для правильного нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Нагадуємо, це слід робити щомісяця з 25 по 30 (31) число. А який спосіб передачі обрати – вирішувати саме Вам. Ми ж розкажемо в цій статті про те, які сучасні сервіси існують та які переваги є у кожного з них.

Viber-бот КП «Черкасиводоканал»

Як це працює? Все дуже просто. Щоб під’єднатися до бота – відскануйте QR-код, який розміщений на зображенні, або перейдіть на вашому мобільному пристрої за посиланням viber://pa/info?uri=che_vodokanal.

Скориставшись одним із варіантів, Ви під’єднаєтесь до Viber-бота КП «Черкасиводоканал» автоматично. Натиснувши вкладку «Повідомлення», Ви побачите привітання. Далі, користуючись підказками Viber-бота, введіть показники водомірів.

ЧИМ ЗРУЧНИЙ ЦЕЙ СПОСІБ: легко і зручно знайти додаток, зрозумілі інструкції і підказки, швидкий та доступний спосіб передачі даних – весь процес (від пошуку сервісу – до передачі показників) займає кілька хвилин.

Telegram-бот КП «Черкасиводоканал»

Відкрийте мобільний додаток Telegram. У рядку «Пошук» напишіть «КП Черкасиводоканал» та оберіть канал з відповідною назвою. Після вибору бота – відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку «Restart».

Увійти до бота також можна за посиланням https://t.me/che_vodokanal_bot  – натисніть та розпочніть діалог з ботом. Або ж відскануйте QR-код, який розміщений на зображенні.

ЧИМ ЗРУЧНИЙ ЦЕЙ СПОСІБ: легко і зручно знайти додаток, зрозумілі інструкції і підказки, швидкий та доступний спосіб передачі даних – весь процес (від пошуку сервісу – до передачі показників) займає кілька хвилин.

Особистий кабінет споживача на сайті КП «Черкасиводоканал»

(фізичні особи)

Щоб розпочати користуватися сервісом – необхідно пройти реєстрацію, після чого Ви отримаєте можливість передавати показники водомірів за декількома особовими рахунками та миттєво оплачувати отримані послуги водопостачання та водовідведення. Також Ви зможете переглядати всю історію платежів.

ЧИМ ЗРУЧНИЙ ЦЕЙ СПОСІБ:  Ви можете передавати показники за секунди, миттєво оплачувати послуги водопостачання та водовідведення, контролювати споживання води, переглядати наявний баланс та всю історію платежів. Зареєструватися в цьому безкоштовному помічникові – теж можна за лічені хвилини.

Для реєстрації натисніть ТУТ.

Через форму зворотного зв’язку на сайті

На головній сторінці КП «Черкасиводоканал» Ви можете знайти форму зворотного зв’язку. Заповнивши її, Ви можете надіслати показники лічильників або задати питання – яке Вас цікавить.

ЧИМ ЗРУЧНИЙ ЦЕЙ СПОСІБ: не потрібно реєстрації, достатньо вказати свою електрону пошту і телефон для зворотного зв’язку.

Кол-центр КП «Черкасиводоканал»

Якщо ж Ви поки не навчилися користуватися сучасними сервісами – Вам допоможуть у call-центрі КП «Черкасиводоканал»: телефонуйте 0-800-300-410 (дзвінки для споживачів – безкоштовні – як зі стаціонарних телефонів, так і з мобільних).                                                               

Графік роботи call-центру:

пн-чт — з 8.00 до 17.00, 

пт — з 8.00 до 16.00

ЧИМ ЗРУЧНИЙ ЦЕЙ СПОСІБ:  живе спілкування дає можливість не лише передати показники, а й задати фахівцям додаткові питання, які Вас цікавлять.

А який спосіб для передачі даних лічильника обираєте Ви? Пишіть нам у коментарях.

З повагою, Ваш КП «Черкасиводоканал»!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *