Для них – немає нічого неможливого. Вони – справжні чарівники, які можуть виконати будь-яке, навіть надскладне завдання. У цій статті ми розповімо Вам, як працює наша дільниця з ремонту електромеханічного обладнання (ДРЕМО КП «Черкасиводоканал», а в народі – «мехмайстерня») та які унікальні запчастини та виробниче обладнання ремонтують (а іноді і створюють власноруч) її фахівці для потреб підприємства, міста, військових та на замовлення.

Для нашого підприємства

«Нас називають «Кулібіни… – сміється Василь Михайлович Заїка, головний механік КП «Черкасиводоканал», – колектив майстерні не великий, 8 осіб, але всі готові до завдань будь-якої складності. Чим ми займаємося? Та можемо майже все. Всі виробничі завдання виконуємо, ремонтуємо все обладнання що є у нас: насоси, насосні агрегати, запірна арматура, різні пристрої, автомобільна спецтехніка… У нас така собі колективна творчість: наприклад, якщо потрібна якась запчастина (а ми не завжди можемо в силу специфіки закупівельних процедур щось вчасно закупити або її немає в наявності), тоді ми одразу починаємо власноруч майструвати.

На фото – Василь Заїка, головний механік КП «Черкасиводоканал»

Для потреб колективу підприємства також робимо цікаві речі. Так, наприклад, ми своїми руками зробили альтанку для відпочинку працівників. А для башти Шухова – виготовили із композитного матеріалу оригінальний прапор, якому, по-перше, не страшний ніякий вітер, а по-друге, він і сам ще й показує напрямок вітру. Така у нас цікава і творча робота!» – додає Василь Заїка.

Альтанка, яку власноруч зробили працівники “мехмайстерні”

Для рідного міста

«Цікаві завдання робили і для міста, – згадує головний механік. – Так, коли до 100-річчя водоканалу ми будували фонтан «Водограй» (у водопарку поруч із КП «Черкасиводоканал» – прим. автора), то провести таку статтю закупівель, як обладнання для фонтанів, підприємство не могло. Одна форсунка фірмова для фонтану закордонного виробництва коштувала на той момент – 500 євро. Тоді ми самі розробили і виготовили 9 таких форсунок. Аналогічне завдання ми виконали і для міського фонтану у «Долині троянд».

На фото – фонтан “Водограй” біля КП “Черкасиводоканал”

Також, на Смілянській, там де «транспортне кільце», ми з нашими працівниками монтували патріотичні щити з тризубами. Саму конструкцію привезла фірма-виконавець. Всі деталі були в розібраному вигляді. Потрібна була спецтехніка, аби встановити і зібрати все до купи. Ми самі нашивали цей каркас, розробили спеціальні кріплення, монтували деталі нашим краном».

На замовлення

«Постійно також допомагаємо військовим, не раз ремонтували автомобільну техніку, робили запчастини для авто, кронштейни для кулеметів, кріплення для навушників військових. Робимо все, що попросять – буржуйки, сушарки для берців самі розробили і виготовили. Недавно вже передали ці сушарки хлопцям – це такі металеві трубки, які можна легко розкласти в бліндажі: поставив біля буржуйки, і все швидко сохне.

Працівники майстерні роблять своїми руками і таку ковану красу.

На замовлення можемо робити також чимало робіт. Зазвичай працюємо по основному профілю – допомагаємо бюджетним установам, лікарням, садочкам міста та області – із ремонтом насосів, фільтрів та запчастин для свердловин. Корисні ми і аграріям: налаштовуємо і ремонтуємо системи поливу. Можемо виконувати також і зварювальні роботи, свердлильні, токарно-гвинторізні, фрезерні роботи. Любимо свою роботу за те, що щодня життя підкидає нові цікаві задачі» – зізнається Василь Михайлович.

Підтверджує слова колеги і Анатолій Кузьменко, майстер дільниці: «Так, робота дуже цікава. Вона ексклюзивна, буває таке робимо, яке ніхто не може повторити. Трапляється, звісно, і складна робота, іноді запчастини шукаємо по всій країні. Але завжди все доводимо все до кінця. Бо ми наполегливі. Якщо не знайдемо деталь – самі зробимо власноруч. Роби людям добро – воно тобі  і повернеться».

На фото – Анатолій Кузьменко, майстер дільниці

Детальніше про послуги, які пропонує майстерня КП «Черкасиводоканал» та інші підрозділи підприємства, Ви можете дізнатися на сайті https://vodokanal-cherkasy.ck.ua/ (рубрика «Послуги») або за телефонами (0472) 54-36-73;

(0472) 31-95-01.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *