Перевірити свої теоретичні знання, отримати цікаві практичні навички, а, можливо, і знайти майбутню роботу. З такими завданнями завітали до «Черкасиводоканалу» студентки ННІ природничих і аграрних наук ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Протягом кількох тижнів майбутні хіміки проходитимуть практику у лабораторії комунального підприємства.

«Проходжу практику тут вже не вперше, у майбутньому я б хотіла працювати у КП «Черкасиводоканал», сподобався колектив, сучасні прилади, умови праці. Під час практики дуже цікаво разом з фахівцями лабораторії досліджувати склад води, ми розуміємо, наскільки це важливо. Адже якісна вода – є запорукою нашого здорового життя. Також я зрозуміла, що саме слід «довчити», на що тепер звернути увагу під час теоретичного навчання», – зізнається Віолетта Булах, студентка ННІ природничих і аграрних наук ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

«Таку практику у лабораторії «Черкасиводоканалу» студенти проходять щороку. Це корисно і студентам, і підприємству. Ми придивляємося до практикантів, перевіряємо рівень їхніх знань, показуємо практичні навички роботи. Таким чином, ми і собі готуємо кадри «про запас». У нашій лабораторії сьогодні вже працюють фахівці, які прийшли до нас після проходження практики і закінчення вищого навчального закладу», – розповідає Тетяна Проценко, начальник лабораторії з контролю за якістю питної та стічних вод КП «Черкасиводоканал».

Тож, побажаємо студентам успішної практики, а після завершення навчання –  чекаємо в відділі кадрів!

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *