Майже 400 тисяч гривень вдалося зібрати для ЗСУ на аукціоні, який був приурочений до Дня Героїв. Його в Україні відзначають 23 травня. Захід ініціювали родини загиблих черкаських захисників. Вони власноруч створили для нього вироби – картини, розписані гільзи, прикраси хендмейд, одяг тощо. Усього – 42 лоти. Долучилися до аукціону і очільник та представники КП «Черкасиводоканал».

На початку заходу його гості згадали хвилиною мовчання усіх героїв, які поклали свої життя, захищаючи країну від рашистських загарбників. Далі у залі театру провели спільну молитву.

Далі родинам загиблих героїв вручили державні та міські нагороди. Опісля – розпочався сам аукціон. Найдорожчими лотами (по 20 тисяч гривень) стали велика розписана гільза «Ніколи я не стану на коліна» та картина із зображенням коня. Очільник КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков також долучився до участі в торгах і придбав розписані гільзи та прикраси.

«Ми маємо пам’ятати про подвиг наших героїв щодня. Низький уклін Вам і велика вдячність за те, що ми можемо зустрічати кожен новий ранок… Співчуття – родинам загиблих, це велика втрата для міста та всієї країні… Війна триває, тому ми маємо підтримувати наших захисників, які щодня захищають нас на передовій. Цей захід – це прекрасна можливість це зробити», – зазначає Іван Сухарьков, директор КП «Черкасиводоканал».

Вже відомо, що зібрані на аукціоні 400 тисяч гривень – спрямують на купівлю бойових дронів для одного з підрозділів ЗСУ.

0 Відгук

Залиште свій відгук

Хочете долучитися до обговорення?
Спробуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *